E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Festyn parafialny „Rodzinami do Maryi" PDF Drukuj Email

9 września br opodal Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie odbył się festyn parafialny „Rodzinami do Maryi.
Ten rodzinny Festyn  zorganizowała parafia
Wszystkich Świętych  w pierwszą rocznicę koronacji obrazu Matki Bożej.
 Uczniowie naszej szkoły również włączyli się w program tego wydarzenia. Na początku swoje muzyczne talenty przedstawili z ogromnym powodzeniem najmłodsi. Grupa 5- latków z przedszkola w Chorzelowie wystąpiła z piosenką „Mój mały świat” oraz układem tanecznym „Grozik”- opiekunami grupy były p. Dorota Staszko i p. Anna Lasek. Grupa 6-latków z klasy 0  pokazała się  w nastrojowym układzie tanecznym „Serce dla Mamy”- występ przygotowały p. Wiesława Paśko, p.Donata Witek oraz p. Ewelina Jeczeń.  Kolejną osobą na scenie była Kinga Budak z kl. II, ( opiekun p. Renata Żak) która swój aktorski talent pokazała recytując wiersz Jana Brzechwy Kaczka Dziwaczka. Dzięki uczennicom z klasy IV powróciliśmy na chwilę do minionych wakacji. Dziewczęta zaprezentowały się w piosenkach „Zawołało lato” oraz „Gdy leżę na plaży” – opiekun p. Bernadeta Torba , p. Sylwia Kania. Swoje wokalne talenty przedstawił na scenie Michał Dąbrowski- uczeń klasy VII, który zaśpiewał piosenkę „Ordinary  love”. Michałowi towarzyszyły Julia Sidor i Karolina Ryniewicz- uczennice klasy V, które podkreśliły nastój utworu elementami tańca nowoczesnego- opiekun p. Sylwia Kania. Z utworem muzycznym wystąpił również Szkolny Zespół Wokalny- opiekun p. Sylwia Kania. Zespół  zaśpiewał piosenkę „ Nie bój się chcieć”. Duże owacje otrzymały również występy Szkolnego  Zespołu Tanecznego, którego opiekunem jest p. Iwona Stępień. Dziewczęta przedstawiły dwa układy taneczne: „ CHA- CHA” i „ Salsa solo” oraz układ Stepaerobiku. Swoje tzw. „5 minut” miało na scenie także Szkolne Koło Wolontariatu- opiekun p. Małgorzata Aleksandrowicz, p. Magdalena Pietrzak. Wolontariusze zaśpiewali  „Piosenka o pomaganiu”. W trakcie występu dziewczęta z Wolontariatu rozdały kilkanaście białych różyczek, do których dołączone były hasła podkreślające wartość służenia innym.


 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości