E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 PDF Drukuj EmailW dniu 12 czerwca br. w Instytucie Teologiczno- Pastoralnym im. św. J.S. Pelczara w Rzeszowie odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych  organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018.
Zaproszenie na tę uroczystość otrzymali: dyrektor Zespołu Szkół w Chorzelowie pani Mirosława Wydro, dwukrotna laureatka konkursów: z matematyki i przyrody- Martyna Gaj oraz  przygotowujący ją nauczyciele: pani Elżbieta Głodzik i pani Jadwiga Korzec.
Podczas uroczystości z udziałem Podkarpackiego Kuratora Oświaty pani Małgorzaty Rauch zostały wręczone dyplomy, statuetki Prymu oraz wyróżnienia z tytułem ,,Wybitnego laureata” uczniom uzyskującym wybitne wyniki w  konkursach przedmiotowych tj. laureatom wielokrotnym i zwycięzcom. Tytuł ,,Wybitnego laureata” otrzymało 55 uczniów podkarpackich szkół podstawowych, wśród nich znalazła się nasza  uczennica: Martyna Gaj.  Wręczono również dyplomy dla przygotowujących ich nauczycieli. Ponadto dla wyróżniających się szkół województwa podkarpackiego zostały przyznane certyfikaty„Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom.” Certyfikat potwierdza szczególne warunki tworzone uczniom przez szkołę w dziedzinie rozwijania zdolności i osiągania sukcesów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. W gronie wyróżnionych znalazła się również Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Chorzelowie, a Certyfikat ,,Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom” został przekazany na ręce pani dyrektor MirosławyWydro. Przyznane dyplomy, wyróżnienia i certyfikaty podkreślają rzetelną naukę i szczególny talent. Są także podziękowaniem dla dyrektorów szkół,  nauczycieli, rodziców, uczniów za trud mądrego wychowania i pomoc w rozpoznawaniu zdolności oraz inspirację do zdobywania nowej wiedzy.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości