E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
SPOTKANIE Z „BAZYLEM” PDF Drukuj Email

5 czerwca naszą szkołę odwiedził objazdowy teatrzyk „BAZYL”  z przedstawieniem: „O Rybaku i złotej rybce”. Spektakl oparty był na motywach baśni Braci Grimm pod tym samym tytułem.  W przedstawieniu wystąpił rybak o wielkim sercu wraz ze swoją żoną.  Widowisko  przypomniało nam o starej prawdzie, że chciwość i zachłanność nie popłaca, a wszelkie dobra materialne nie stanowią najważniejszej i największej wartości w życiu. Dzieci były zachwycone i z ogromnym zaciekawieniem śledziły losy Rybaka i jego żony po spotkaniu złotej rybki. Wyrazem tego były  uśmiechnięte twarze i gromkie brawa po spektaklu. 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości