E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Nasi uczniowie na 5 Mieleckim Turnieju Tańca „Przedszkolak 2018” PDF Drukuj Email

2 czerwca 2018 roku dzieci z naszego Przedszkola Samorządowego i uczniowie ze Szkoły Podstawowej uczestniczyli w 5 Mieleckim Turnieju Tańca „Przedszkolak 2018”. Jest to impreza na której swoje taneczne talenty prezentują wszyscy chętni z przedszkoli i szkół podstawowych.
Tegoroczna edycja została podzielona na dwa turniejowe bloki. W bloku „Przedszkolak 2018”na parkiecie pojawiło się 100 małych tancerzy w wieku 4 – 6 lat.Z naszego Przedszkola nagrodzonych zostało ośmiu uczestników. W kolejnym bloku „Turniej Talentów” wzięło udział 160 uczestników w wieku 7 – 14 lat. Z naszej szkoły brało udział 16 tancerzy.
Wszyscy otrzymali medale i dyplomy z rąk prezydenta miasta Fryderyka Kapinosa.
Organizatorem wydarzenia była Szkoła Tańca Gala.
Dziękujemy panu Mariuszowi Sosińskiemu za współpracę i przygotowanie uczniów do Turnieju.
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości