E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
XI GMINNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ PDF Drukuj Email

23 maja w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie odbył się XI Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej, w którym udział wzięli uczniowie ze szkół Gminy Mielec. Uczestnicy zaprezentowali się  na scenie z własnymi aranżacjami.
W tegorocznej edycji w  jury zasiedli: p. J. Dudzik – dyrygent dziecięcych zespołów muzycznych
z ośrodków kultury w Mielcu, p. A. Latawiec – lektor j. angielskiego z ZST w Mielcu i p. K. Bik
z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza.

Młodych ludzi powitali organizatorzy konkursu:  dyrektor ZS w Chorzelowie p. M. Wydro i dyrektor SOKiS w Chorzelowie p. D. Małek.  Atrakcyjne nagrody, w postaci elektronicznych gadżetów tj. słuchawki i bezprzewodowe ładowarki, jak co roku zostały ufundowane przez Gminę Mielec. Uroczyste wręczenie nagród uświetnił Wójt Gminy Mielec p. Józef Piątek.
Uczniowie Zespołu Szkół w Chorzelowie również zostali wysoko ocenieni:
W kategorii szkoły podstawowe: II nagrodę otrzymała Gabriela Kania w piosence ‘Only time’ – Enya, III nagroda trafiła do Irminy Platy za utwór ‘Rolling in the deep’- Adele,  a wyróżnienia wyśpiewali: Michał Dąbrowski ‘Ordinary love’- U2, Nina Bździkot   ‘The show’- Lenka oraz Amelia Lelakowska ‘Alone’- Alan Walker.
W kategorii gimnazja II nagrodę otrzymała Julia Sosińska za wykonanie utworu ‘Nothing compares to you’ – Shinead O’Connor. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem p. S. Kanii i p. A. Czepiżak.
W trakcie oczekiwania na werdykt uczestnicy nawiązywali nowe przyjaźnie oraz integrowali się przy słodkim poczęstunku, wymieniając poglądy na temat swoich muzycznych i językowych zainteresowań. Na zakończenie mogliśmy usłyszeć najlepsze nagrodzone wykonania. W przygotowaniu i przeprowadzeniu konkursu  pomagały uczennice kl.II gimnazjum: Agnieszka Kędzior, Julia Sikora, Patrycja Bieniek i Julita Mieszkowicz oraz Gabriela Ratusińska.  Organizację konkursu koordynowała p. A. Czepiżak.
                                                                                                                                                     /AC/

 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości