E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
WYCIECZKA DO MUZEUM REGINALNEGO W MIELCU PDF Drukuj Email

Dnia 24 maja uczniowie klas III mieli okazję zwiedzić Muzeum Regionalne Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu – w Pałacyku Oborskich. Do Mielca dzieci pojechały MKS, niektórzy jechali pierwszy raz. Od przewodnika muzeum mogły usłyszeć fragmenty z historii miasta Mielca. Duże wrażenie na nich wywołały zbiory archeologiczne: kości mamuta, siekierki krzemienne, naczynia gliniane, wyposażenie okolicznych dworów szlacheckich: pamiątki związane z dawnymi właścicielami budynku oraz parku – rodziny Oborskich.  Spacer po pałacowym parku, wśród pięknie utrzymanych alejek i kwiatowych rabat umilił pobyt w Mielcu. Atrakcją dla naszych uczniów okazał się  duży plac zabaw przy Pałacu Oborskich. Na koniec zatrzymali się na Rynku, aby kupić lody i pobawić się wśród fontann.. Był to ostatni punkt wycieczki, podczas której nie zapomniano o przestrzeganiu zasad bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili do szkoły.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości