E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY UCZNIÓW KLAS III PDF Drukuj Email

8 maja 2018r. czwórka uczniów z klas trzecich Agata Maziarz (IIIA), Stanisław Maziarz (IIIA), Magdalena Mizera (IIIB),  Bartłomiej Zybała (IIIB)  wzięła udział w XIII edycji Gminnego Konkursu Matematycznego.
Przez 45 minut zmagali się z zadaniami testowymi i tekstowymi wymagającymi logicznego myślenia. Nasi uczniowie spisali się znakomicie. Nasza koleżanka Magdalena Mizera zdobyła komplet punktów i zajęła I miejsceII miejsce zajął Bartłomiej Zybała, a  wyróżnienie Agata Maziarz i Stanisław Maziarz . Laureaci otrzymali dyplomy i książki, pozostali uczestnicy również zostali nagrodzeni dyplomami i książkami. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości