E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
SPOTKANIE Z PSZCZELARZEM PDF Drukuj Email

7  maja naszą szkołę odwiedził  niezwykły gość – Pan  Zbigniew Miotła, który jest pszczelarzem.
Opowiedział  dzieciom o tym, jak powstaje miód i z czego się go otrzymuje. Uczniowie dowiedzieli  się także jakie są odmiany miodu i jakie korzyści przynoszą pszczoły rolnikom. Dzieci mogły zapoznać się z rzeczami potrzebnymi pszczelarzowi do pracy: dmuchawą i kapeluszem ochronnym. Wymienione akcesoria dzieci mogły wziąć do ręki a nawet założyć na siebie. Miały przy tym wiele radości.. Pszczelarz przyniósł także: plaster wosku w ramce, oraz miód, którym na koniec poczęstował dzieci. Słodki poczęstunek na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci. Serdecznie dziękujemy za interesujące spotkanie i wprowadzenie w tajniki zawodu pszczelarza.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości