E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
DRUŻYNA NA MEDAL PDF Drukuj Email


9 maja 2018 roku na obiekcie sportowym przy Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu został rozegrany finał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowany przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.
Do rywalizacji o mistrzostwo stanęły drużyny z czterech szkół z powiatu mieleckiego: SP w Padwi Narodowej, SP 7 w Mielcu, SP w Wadowicach Górnych i Zespół Szkół w Chorzelowie. W wyniku zaciekłej, sportowej rywalizacji reprezentantki naszej szkoły wywalczyły II miejsce pokonując drużynę z SP nr 7 w Mielcu - 4:1, remisując z drużyną z Wadowic Górnych 1:1 i niestety ulegając zwycięskiej reprezentacji z Padwi Narodowej 0:1. Jest to nasz największy sukces w tej dyscyplinie w historii Zespołu Szkół w Chorzelowie..
Skład drużyny: Julia Totoń – kapitan, Wiktoria Kania, Kamilla Totoń, Karolina Trela, Aleksandra Skoroś, Paulina Płaza, Iga Leśniak, Oliwia Kapinos oraz Roksana Leśniak.

Opiekun p. Iwona Stępień.


  I.S  
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości