E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Nike, która się waha PDF Drukuj Email

10 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym konkursie poświęconym twórcości Z. Herberta w 20. rocznicę śmierci  poety. Organizatorem konkursu była Wypożyczalnia Literatury Dziecięcej  i Młodzieżowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu. Głównym celem konkursu było zachęcenie do czytania i poznawania twórczości Herberta, uwrażliwienie na piękno literatury polskiej oraz rozwijanie uzdolnień twórczych. Uczennica klasy IVb Maria Brzozowska otrzymała II nagrodę konkursu. Gratulujemy. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości