E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Awans do finału powiatowego w piłce nożnej dziewcząt PDF Drukuj Email

25 kwietnia 2018 r. w Radomyślu Wielkim został rozegrany półfinał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewięciu dziewcząt w składzie: Julia Totoń – kapitan, Wiktoria Kania, Karolina Trela, Aleksandra Skoroś, Paulina Płaza, Magdalena Pazdro, Roksana Leśniak, Oliwia Kapinos oraz Iga Leśniak, które do zawodów przygotowywała p. Iwona Stępień.
Naszymi rywalkami w drodze do finału były dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu oraz reprezentantki z Radomyśla Wielkiego. Pierwszy mecz otwierający turniej zagrałyśmy z zespołem z SP 13, który po zaciętej walce zakończył się remisem 2:2. Decydujące starcie czekało nas z drużyną gospodarzy. Dziewczęta z Chorzelowa nie zaprzepaściły szansy na awans wygrywając 2: 1 i tym samym zapewniły sobie miejsce w finale powiatowym, który odbędzie się już 9 maja w Szkole Podstawowej nr 9  w Mielcu.
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości