E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Las pełen energii PDF Drukuj Email

11 kwietnia uczniowie klas VII i II gimnazjum z Zespołu Szkół w Chorzelowie wzięli udział w akcji "Las pełen energii", gdzie razem ze Szkołą Podstawową w Trześni sadzili drzewka w lesie na „Mościskach”.
 Akcja została zorganizowana przez Nadleśnictwo Mielec pod patronatem  PGE. Nasza szkoła sadziła sadzonki młodych sosen w miejscu wyznaczonym przez leśników, którzy cały czas czuwali nad zagospodarowaniem młodnika. Do akcji włączyli się również przedstawiciele władz koncernu PGE oraz władze samorządów. Wójt Gminy Mielec, Pan Józef Piątek posadził osobiście kilka lip. Apelowali oni do młodzieży o to, by szanowali przyrodę.
Sadząc "Las pełen energii", uczniowie aktywnie uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia.
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości