E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
LAUREACI GMINNEGO KONKURSU „TEATR JEDNEGO WIERSZA” PDF Drukuj Email


27. marca w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie już po raz trzynasty odbył się gminny konkurs „TEATR JEDNEGO WIERSZA”.

Data konkursu była nieprzypadkowa, ponieważ w tym dniu obchodzony jest MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU. Jury konkursu od aktorów wymagała dobrej emisji głosu, dykcji, wyrazistości ruchu i mimiki, zdolności analizowania i rozumienia tekstu, zdolności wywoływania i odgrywania uczuć. Naszą szkołę reprezentowało kilkunastu uczniów, którzy te umiejętności posiadają. W młodszej kategorii wiekowej nagrodę zdobyła KINGA BUDAK,  a wyróżnienia otrzymały: Zofia Paterak, Gabriela Białek i Gabriela Ciemięga. W starszej kategorii wiekowej nagrodę zdobyła MARIA BRZOZOWSKA, wyróżnienie otrzymał Adrian Ziomek.

A.K.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości