E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 2018 PDF Drukuj Email

Tradycyjnie jak co roku  21 marca kl. I-III obchodzą pierwszy dzień wiosny. W tym roku nasze świętowanie rozpoczęło się od przedstawienia ‘ Wiosna tuż, tuż…” w wykonaniu uczniów klasy II i III b. W pięknej scenerii zobaczyliśmy ustępującą panią Zimę, Marzannę, panią Wiosnę i przylatujące bociany. Wysłuchaliśmy piosenek o wiośnie i podziwialiśmy piękny taniec kwiatów. Następnie każda klasa prezentowała się w przebraniach w kolorach żółtym, czerwonym, zielonym i pomarańczowym. Wysłuchaliśmy piosenek o wiośnie i podziwialiśmy kolorowe gaiki maiki. Przedstawiciele klas wzięli udział w konkursie wiedzy przyrodniczej, która miała formę krzyżówki z hasłem. Wszyscy poradzili sobie doskonale. Na kolejnej lekcji na sali gimnastycznej wszystkie klasy rywalizowały w wiosennych konkurencjach sportowych. Wszyscy doskonale się bawili.   
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości