E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
WYJAZD DO KINA PDF Drukuj Email

22 marca uczniowie klas I-III wybrali się do kina CINEMA 3D na film „Jaskiniowcy”. To pełna przygód animowana historia adresowana dla całej rodziny. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Jaskiniowiec imieniem Dug odkrywa, że to, za czym uganiają się jego przodkowie na malowidłach, to nie żadne dziwne stworzenie, tylko piłka. I właśnie mecz z najeźdźcami, znacznie lepiej rozwiniętymi dzięki wynalezieniu stopu miedzi z cyną, rozstrzygnie o przyszłości plemienia korzystającego od pokoleń z dobrodziejstw rajskiej doliny. Wszyscy uczniowie  bawili się wyśmienicie. Wybuchy śmiechu, oklaski i krzyki przepełniały salę. Niewiele było takich momentów, w których w sali panowała cisza. Film skończył się po prawie dwóch godzinach, które minęły jak pięć minut. W drodze powrotnej wszyscy opowiadali sobie najlepsze sceny i powtarzali najśmieszniejsze sceny. Oby było więcej takich filmów i takich wyjść.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości