E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
LEKCJA EDUKACYJNA Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA DZIECI W RUCHU DROGOWYM PDF Drukuj Email

W dniu 16 marca 2018 roku, pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z Tarnobrzega przeprowadzili w naszej szkole lekcje edukacyjne, tematem których było bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w ruchu drogowym. W lekcjach wzięli udział uczniowie klas I- IV. W czasie spotkania uczniowie przypomnieli sobie znane im zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, bezpiecznej jazdy na rowerze i konieczności jazdy w fotelikach samochodowych. Obejrzeli film, który pokazał konieczność noszenia elementów odblaskowych dla poprawy naszego bezpieczeństwa w porze wieczornej i nocnej. Na koniec uczniowie zostali obdarowani elementami odblaskowymi i kamizelkami, które będą nam służyć podczas wycieczek.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości