LEKCJA EDUKACYJNA Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA DZIECI W RUCHU DROGOWYM PDF Drukuj Email

W dniu 16 marca 2018 roku, pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z Tarnobrzega przeprowadzili w naszej szkole lekcje edukacyjne, tematem których było bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w ruchu drogowym. W lekcjach wzięli udział uczniowie klas I- IV. W czasie spotkania uczniowie przypomnieli sobie znane im zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, bezpiecznej jazdy na rowerze i konieczności jazdy w fotelikach samochodowych. Obejrzeli film, który pokazał konieczność noszenia elementów odblaskowych dla poprawy naszego bezpieczeństwa w porze wieczornej i nocnej. Na koniec uczniowie zostali obdarowani elementami odblaskowymi i kamizelkami, które będą nam służyć podczas wycieczek.