E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Nagroda specjalna dla Julii Sosińskiej ! PDF Drukuj Email

      9 marca br. w Centrum Kultury im Józefa Mehoffera w Ropczycach  odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy „ Zawsze Wierni” dla uczniów szkół podstawowych ( kl. 7), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Został on objęty honorowy patronatem m.in. przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty Małgorzatę Rauch.
  W piątkowe  przedpołudnie licznie zgromadzona publiczność( zaproszeni  goście , uczniowie i nauczyciele) w niezwykłej scenerii miała okazję wysłuchać wiele wzruszających strof o Żołnierzach Wyklętych , ich walce i niezłomnej postawie, o bohaterach, którzy przelewali krew za Ojczyznę, o miłości do niej , o wierze,  walce  za wolność, o patriotyzmie, wierności wartościom i zasadom.  Gromkimi brawami doceniała występy młodych artystów.
   Miło nam,  nasza uczennica w finałowych zmaganiach swoim porywającym występem zyskała uznanie i znalazła się wśród najlepszych recytatorów w województwie! Otrzymała wyróżnienie Podkarpackiego Kuratora Oświaty p. Małgorzaty Rauch, z rąk której odebrała nagrodę specjalną – wieczne pióro ufundowane przez p. Annę Zalewską- Minister MEN oraz unikatowe wydanie dramatu „ Wesele” Wyspiańskiego z dedykacją pary prezydenckiej.
Julii serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach.
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości