E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wyjazd na Lodowisko PDF Drukuj Email

W zdrowym ciele zdrowy duch

Wyjazd na Lodowisko

15 grudnia 2010r. uczniowie klas II C oraz II D gimnazjum zainteresowani sportami zimowymi, udali się na lodowisko do Dębicy. Jedni uczyli się jazdy na łyżwach, a inni doskonalili posiadane już w tej dziedzinie umiejętności. Zabawa trwała dwie godziny, a po upływie tego czasu wszyscy głodni i zmęczeni udali się do miejscowego Mc Donalda na gorący posiłek. W doskonałych nastrojach, z postanowieniem kolejnego przyjazdu na dębickie lodowisko, gimnazjaliści wrócili do Chorzelowa..
Organizatorami wyjazdu były Sylwia Graniczka, Iwona Stępień oraz Mariusz Woźniak.
 zobacz galerię
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości