E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Awans siatkarek do finału powiatowego PDF Drukuj Email

Po zmaganiach chłopców przyszedł czas na półfinały dziewcząt w piłce siatkowej, które odbyły się 28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół w Chorzelowie. W naszej grupie półfinałowej o awans walczyły szkoły z: Wadowic Górnych, Czermina, Gawłuszowic i z Chorzelowa. Na otwarcie zawodów nasza reprezentacja zagrała z dziewczętami z Gawłuszowic i po zaciekłej rywalizacji lepsze okazały się nasze uczennice wygrywając 2:1 (25:16, 23:25, 22:20). Wyniki kolejnych meczy przedstawiały się następująco:

Czermin - Wadowice Górne: 24:26, 25:18, 11:15
 
           2 :  1
 
Chorzelów - Czermin: 25:19, 25:18
 
               2 : 0
 
Gawłuszowice - Wadowice Górne: 22:25, 8:25
 
                    0 :  2
 
Gawłuszowice - Czermin : 25:11, 21:25, 15:13
 
                     2 :  1
 
W meczu o awans do finału powiatowego spotkały się drużyny z Chorzelowa i z Wadowic Górnych.  Nasza reprezentacja pewnie wygrała rywalizację 2:0 i tym samym zapewniła sobie udział w turnieju finałowym, który odbędzie się 9 marca 2018 roku w Woli Mieleckiej.

Chorzelów - Wadowice Górne: 25:22, 25:22

Klasyfikacja końcowa:
1. Chorzelów - 6 pkt - awans do finału
2. Wadowice Górne - 5 pkt
3. Gawłuszowice - 4 pkt
4. Czermin - 3 pkt
 
Dziewczęta do zawodów przygotowywała p. Iwona Stępień.
Skład naszej reprezentacji: Karolina Trela – kapitan, Aleksandra Skoroś, Paulina Płaza, Magdalena Pazdro, Gabriela Łącz, Klaudia Kononowicz, Roksana Leśniak, Iga Leśniak, Amelia Sala, Amelia Krysa, Wiktoria Zboch.
Dziewczęta trzymamy kciuki za wasz występ w turnieju finałowym i życzymy powodzenia.
I.S

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości