E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Niepokonani siatkarze w półfinale powiatowym PDF Drukuj Email

26 lutego 2018 roku w Zespole Szkół w Chorzelowie rozegrano jeden z czterech półfinałów powiatowych w piłce siatkowej chłopców. W naszej grupie o awans do finału zmierzyły się trzy reprezentacje szkół z naszego powiatu: z Przecławia, Borowej i z Chorzelowa. Pierwszy mecz zagrały szkoły z Przecławia i z Borowej. Po wyrównanym
i bardzo zaciekłym pierwszym secie (32:30) prowadzenie objęli siatkarze z Przecławia
i ostatecznie wygrali mecz 2:0. Drugi mecz to pojedynek Borowa – Chorzelów, który rozstrzygnęliśmy na naszą korzyść wygrywając 2:1. Ostatni mecz miał zdecydować, kto zagra w finale powiatowym. O awans walczyliśmy ze szkołą z Przecławia. Przeciwnicy musieli uznać wyższość naszych reprezentantów, którzy spokojnie wygrali decydujący mecz 2:0 i to uczniowie Zespołu Szkół w Chorzelowie już 8 marca zagrają w finale powiatowym.
Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Sikora – kapitan, Seweryn Kardyś, Michał Szymański, Kacper Kędzior, Wojciech Ortyl, Kamil Skiba, Mateusz Szczuciński, Kacper Barnat, Paweł Mazur, Arkadiusz Kasprzak, Piotr Bauer, Tomasz Madeja.
Opiekun reprezentacji: p. Iwona Stępień.                     I.S
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości