E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

























Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Apel podsumowujący I półrocze PDF Drukuj Email

„ Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”- apel podsumowujący

26 stycznia 2017r. odbył się  apel podsumowujący osiągnięcia edukacyjne uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum  w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018.

Podczas kilkumiesięcznej pracy młodzież realizowała  swoje marzenia i pasje.  Nabywane umiejętności, kreatywność , zaangażowanie i sukcesy wprawiały nas w podziw i  niewątpliwie zasłużyły  na uwagę.  Oto wyróżnieni uczniowie, którzy osiągnęli   średnią powyżej 4,75: Szkoła  Podstawowa

Klasa 4 a - Lisak Katarzyna- średnia 4,82, Lonczak Piotr – średnia 4,82,Sala Mateusz – średnia 4,76

Klasa 4b - Brzozowska Maria-średnia 5,45, Bauer Przemysław-średnia 5,09, ,Pszeniczny Emilia- średnia 5,36, Sidor Julia -średnia 5,18, ,Skowron Weronika-średnia5,27,  Zgórniakiewicz Małgorzata-średnia 5,18, Latawiec Maciej -średnia 4,91, Łakomy Nataliaśrednia 4,91, Maziarz Dominikśrednia 4,91, Kania Gabrielaśrednia 4,82, Ryniewicz Karolinaśrednia 4,82, Rokoszak Karolinaśrednia 4,82

Klasa 4c - Dybska Maria- średnia 5,0, Głaz Filip- średnia 5,0, Machała Antoni-średnia 4,91, Paterak Filip-średnia 4,82,

 Klasa 5 -  Bryk Kinga– średnia 5,2 ,    Klasa 6a  -    Durej Natalia – średnia 5,45 , Babula Julia – średnia 5,0 ,        Klasa 7a - Gaj Martyna-średnia 5,21 , Klasa 7b - ------

Uczennicami pierwszego półrocza z najwyższą średnią 5,45  zostały Natalia Durej i Maria Brzozowska.

Gimnazjum

Klasa 2a - Kędzior Agnieszka– średnia 5,27, Kłoda Dominika – średnia 4,93, Leśniak Roksana -średnia 4,93

Klasa 2b - Sosińska Julia- średnia 5,07, Barszcz Joanna-średnia 5,07

Klasa 3a - Klaudia Dzióbek-średnia 5,15

Klasa 3b - Piechota Natalia-średnia 4,92, Płaza Paulina -średnia

Uczennicą pierwszego półrocza z najwyższą średnią  została Agnieszka Kędzior.

 Uczniowie, którzy uzyskali 100% frekwencję:

 Szkoła Podstawowa

Klasa 4a - Mrozik Filip , Klasa 4b  - Łakomy Natalia,Ryniewicz Karolina, Klasa 4c -  Paterak Filip,Ryniewicz Katarzyna, Klasa 5a - Kluz Kamil,Sosiński Bartosz,Ratusińska Izabela, Klasa 6a - Ciemięga Jakub, Klasa 7a - Gaj Martyna, Klasa 7b - Rzeszutek Julia

Gimnazjum

Klasa 2a - Bieniek Patrycja ,Knap Jakub, Klasa 2b - Kardyś Katarzyna, Klasa 3a- Kumorek Łukasz

Klasa 3b - ----------

  W konkursach przedmiotowych nasze koleżanki Natalia Durej kl. VIa, Martyna Gaj kl. VII a- dotarły do wojewódzkiego etapu kuratoryjnego konkursu z matematyki-- opiekun p. ELżbieta Głodzik  , natomiast Martyna Gaj  z przyrody- opiekun p. Jadwiga Korzec

Oliwia Gudz kl. VIIb    udział w rejonowym etapie konkursu kuratoryjnego z przyrody- opiekun p. Jadwiga Korzec

Michał Cygan i Wiktoria Zboch kl. IIIa G –  udział w rejonowym etapie konkursu kuratoryjnego z biologii- opiekun p. Jadwiga Korzec

Amelia Krysa kl. IIIa – udział  w rejonowym etapie konkursu kuratoryjnego z matematyki – opiekun p. Elżbieta Głodzik

Klaudia Dzióbek kl. III A, Natalia Piechota kl. IIIB -  udział w rejonowym etapie kuratoryjnego konkursu z jęz. polskiego- opiekun p. Lidia Kutrybała i p. Monika Gakan

Regina Bańka – kl.  IIb-  udział w rejonowym etapie konkursu kuratoryjnego z j. angielskiego- opiekun p. Małgorzata Aleksandrowicz

Paulina Płaza – kl. III b -  udział w rejonowym etapie konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego- opiekun p. Joanna Rusin

Michał Cygan, Klaudia Dzióbek - kl. III A -  udział w rejonowym etapie konkursu kuratoryjnego z historii - opiekun p. Renata Flis

W kategorii konkursów literackich --Julia Sosińska-  kl.II B - zajęła II miejsce w VII edycji Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki ,,Barwy mojej Ojczyzny’’ - opiekun p. Lidia Kutrybała

- w XII edycji Regionalnego Konkursu Literackiego ,,Strzeż mowy ojców, strzeż ojców wiary’’-  laureatkami zostały: Julia Sikora – kl. IIA- opiekun p. Elżbieta Babula

  Joanna Gruszecka – kl. III a, , Joanna Barszcz kl. II b - opiekun p. Lidia Kutrybała

Wyróżnienie otrzymała Amelia Krysa – kl. III aopiekun p. Lidia Kutrybała

- w Rejonowym Konkursie Poezji i Pieśni Religijnej II miejsce zajęła: Julia Sosińska- kl. I II b - opiekun p. Lidia Kutrybała;

Wyróżnienie otrzymała Maria Brzozowska kl. IV bopiekun p. Elżbieta Babula

 W Powiatowym etapie  konkursu „ Literatura i dzieci” laureatką  została Maria Brzozowska kl. IV b,  a wyróżnienie otrzymał Adrian Ziomek kl. IV b – opiekun p. Elżbieta Babula

Patrycja Bieniek kl. IIa – zajęła I miejsce w etapie powiatowym wojewódzkiego konkursu plastycznego „ Bezpieczne wakacje”- opiekun p. Małgorzata Wiech

Julia Sikora kl. Iia , Agnieszka Kędzior kl. IIa – zdobyła wyróżnienie w etapie wojewódzkiego konkursu plastycznego „ Herb mojego rodu”- opiekun p. Małgorzata Wiech

W konkursach sportowych -1 miejsce w skoku wzwyż w  Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Gimnazjalnej zajął  Piotr Bauer  kl. IIIA– opiekun p.  Iwona Stępień

2 miejsce w skoku wzwyż w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Gimnazjalnej: Mikołaj Iwanov   kl. II A – opiekun  p. Iwona  Stępień

3miejsce w pchnięciu kulą w  Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Gimnazjalnej: Aleksandra Skoroś  kl. III B – opiekun p. Iwona Stępień

2 miejsce w finale Powiatowych Igrzysk dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym – Igor Korczewski i Jakub Knap kl. IIa , Piotr Dąbek kl. IIIb – opiekun p. Iwona Stępień

3 miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej Dziewcząt -dziewczęta kl. Va. ,          kl. VIa – opiekun p. Mariusz Woźniak

Od września 2016r.  był realizowany projekt pt.Responsible entrepreneursna temat przedsiębiorczości z 4 krajami / szkołami partnerskimi ( Francja, Niemcy, Włochy , Czechy) w ramach programu UE eTwinnig. Brało w nim udział 15 uczniów z kl. II a i kl .II b. W tym roku szkolnym uzyskał europejską Odznakę Jakości przyznawaną przez Europejską Komisję eTwinnig dla najlepszych projektów zrealizowanych w poprzednim roku szkolnym.

Koordynatorkami projektów były p. Agnieszka Czepiżak i p. Katarzyna MachnikSkalska.

 Również od września bardzo aktywnie działa szkolny wolontariat, którym kierują p. Małgorzata Aleksandrowicz i p. Magdalena Pietrzak. Pani  Małgorzata Aleksandrowicz odebrała podziękowanie z rąk pani dyrektor i oddała głos przedstawicielom koła , którzy jeszcze raz przypomnieli  swoje najważniejsze tegoroczne akcje.

  Podczas apelu młodzież zaprezentowała swoje liczne umiejętności: para taneczna , czyli Oliwia Bara i Kacper Kłoda z kl. VIIb  zachwycili wszystkich  swoim tańcem, udowadniając , że ruch to zdrowie;           z kolei uczniowie kl. IV zaśpiewali   piosenkę „ Kolorowe dzieci”  zadedykowaną wszystkim uczestnikom apelu. Julia Sosińska kl. IIb  brawurowo zaśpiewała „ Tamtą dziewczynę „ , a Michał  Dąbrowski kl. VI „ Barcelonę”, zbierając burzę oklasków. Marysia Brzozowska kl.IVb i Julia Sosińska kl.IIb  recytowa ly wiersze, które zdobyły uznanie jury konkursowych, Julia Sikora kl. IIa zaprezentowała nagrodzony utwór „ Opowiadanie babci „  własnego autorstwa.  Każdym zawodom zawsze towarzyszą duże emocje. Aby sięgnąć po najwyższy laur, trzeba wykazać się ogromną sprawnością. W tym pomagają nie tylko ćwiczenia, ale też  wsparcie kibiców i zagrzewanie do walki. . Grupa chiliderek pokazała, jak należy dopingować drużyny sportowe do gry.

  Apel przygotowały p.Lidia Kutrybała i p.Elżbieta Pieróg. Dekorację pomogły wykonać p. Justyna Budak i Henryka Kardyś.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości