E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
SZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY PDF Drukuj Email


SZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY
KLAS I GIMNAZJUM


08.12.2010r. uczniowie klas I Gimnazjum brali udział w szkolnym Konkursie Mitologicznym, który stworzył doskonałą okazję do propagowania greckiej kultury i sztuki oraz umożliwił gimnazjalistom poszerzenie wiedzy z tego zakresu. Konkurs składał się z II etapów: w I etapie rozwiązywano test, a następnie w etapie II uczestnicy konkursu, przy muzyce greckiej zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, przedstawiając wybraną przez siebie postać mitologiczną.
Zwycięzcą konkurs został Jakub Skiba, kolejne zaś miejsca zajęli Maciej Dąbrowski i Hubert Marzec. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się wysokim poziomem wiedzy mitologicznej oraz przygotowali przepiękne stroje bogów greckich.
Organizatorem konkursu była Sylwia Graniczka wraz z członkami Szkolnego Koła Historycznego.
zobacz galerię


 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości