E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Gminny Konkurs Poezji i Pieśni Religijnej PDF Drukuj Email
Gminny Konkurs Poezji i Pieśni Religijnej
1.12.2010r. w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie odbył się Gminny Konkurs Poezji i Pieśni Partriotycznej. Tradycyjnie już brali w nim udział nasi uczniowie. Recytowano wiersze m.in. ks. Jana Twardowskiego, Karola Wojtyły, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i wielu innych wspaniałych poetów.
Prezentowano utwory z różnych okresów, mówiące o wartościach wiary, poszukujące odpowiedzi na najbardziej istotne pytania dotyczące prawa bytu i sensu istnienia. Nie zabrakło też wierszy – modlitw.
Po wysłuchaniu wszystkich utworów jury udało się na obrady.Oceniający mieli trudny orzech do zgryzienia, gdyż wszyscy występujący zaprezentowali wysokie umiejętności.
W kategorii recytacji nagrody przyznano Elizie Bolon (kl. IIc), Aleksandrze Bednarz (kl. Ic) – opiekun p. Kamilla Muniak oraz Martynie Ciejce (kl. IIIa) – opiekun p. Lidia Kutrybała. Uczennice te będą reprezentować naszą gminę w II etapie. Wyróżniono Wiktorię Ciejkę (kl. Ic) i Magdalenę Maziarz (kl. Id).
II etap międzygminnego konkursu odbędzie się 10 grudnia w Wiejskim Domu Kultury w Grochowem. Mamy nadzieję, że nasze koleżanki staną na wysokości zadania. Powodzenia!
zobacz galerię

Dominika Przywara kl.IIIA

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości