E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Mój nauczycielu…- akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email

„ Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci –
   stara się zobaczyć ich dusze „
                                  ( B. Cage)
 13.10.2017 r. w Zespole Szkół  w Chorzelowie odbyła się uroczysta akademia poświęcona Dniu Edukacji Narodowej. Prowadzący bardzo serdecznie powitali przybyłych gości , dyrekcję szkoły , nauczycieli oraz pracowników szkoły i uczniów. Następnie w krótkich słowach przypomnieli , jak ważna jest praca nauczycieli wymagająca wytrwałości, siły charakteru , odpowiedzialności i ogromnego poświęcenia. Podkreślili , że nie brakuje w niej zarówno trudnych jak i przyjemnych momentów. W dzisiejszym , jakże złożonym świecie, młodzież potrzebuje kogoś, kto  doceni ich ukryty talent,  kto nie będzie ferował wyroków , nie będzie od razu potępiać , ale potrafi  inspirować , zachęcać do wysiłku,  kreatywności,  pracy , wskazuje właściwą drogę, wysłucha i wspiera.  Taką osobą dla młodego człowieka jest nauczyciel.  Dlatego też, w tak ważnym dniu, nie mogło zabraknąć podziękowań dla tych , którzy czas i serce poświęcają innym , wierszy , piosenek , zabawnych scenek  z życia uczniów i pracowników administracji i obsługi, kwiatów i drobnych upominków, życzeń od przedstawicieli Rady Rodziców Szkoły i Samorządu Szkolnego . Dekorację oraz część artystyczną tak ciepło i z ogromnym entuzjazmem przyjętą przez uczestników przygotowały p. Lidia Kutrybała  i p. Joanna Rusin. O niebanalną oprawę muzyczną zadbała niezawodna   p. Jolanta Dudzik.
                                                                                 LK

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości