Zgoda buduje, niezgoda rujnuje- warsztaty w ramach KinoSzkoła PDF Drukuj Email

Już kolejny raz uczniowie naszej szkoły biorą udział w Interdyscyplinarnym Programie Edukacji Medialnej KinoSzkoła- filmowe drogowskazy. W ramach programu możemy uczestniczyć w zajęciach warsztatowych oraz w projekcji filmu. W tym roku koszty dojazdu i koszty udziału w programie zostały pokryte rzez Urząd Gminy Mielcu. Program  zadebiutował filmem ,,Wojna na deski’’, który pokazuje jak pozytywny wpływ mogą mieć rówieśnicy oraz jak dzieci mogą być silne i samodzielne w rozwiązywaniu konfliktów. Uczniowie mieli okazję obserwować, jak rywalizacja może wpłynąć na relacje między dziećmi i jak sobie z nią radzą bohaterowie filmu.
                                                                                                                      E. Babula