E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wychowanie przez sztukę PDF Drukuj Email

W dniu 9 października 2017 r. uczniowie klas I-III obejrzeli przedstawienie „Pinokio” w wykonaniu Teatru ART- RE z Krakowa. To historia drewnianego chłopca, który miał wiele przygód i nie zawsze postępował właściwie. Przez swoją lekkomyślność traci pieniądze, krzywdzi bliskich. Napotkane osoby i przeżycia uświadomiły mu, że kłamstwo i lenistwo nie popłaca. Odtąd Pinokio postępuje właściwie i staje się prawdziwym chłopcem, a nie drewnianym pajacem. Historia ta uczy nas, że nie ważne, ile błędów w życiu popełnimy, zawsze możemy zawrócić i obrać właściwy kierunek. Bo niegrzeczne dzieci za niedobre uczynki zawsze spotka kara, a leniuchowanie i stronienie od książek nie popłaca. Oglądanie przygód  Pinokia było świetną lekcją wychowawczą.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości