TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

W niedzielne popołudnie 24 września na stadionie w Podleszanach odbył się III Turniej Piłki Nożnej „Podleszany 2017”, którego organizatorem był klub piłkarski LKS Podleszany.

Do udziału w turnieju zgłosiło się sześć szkół podstawowych: z Podleszan, Rzędzianowic, Woli Mieleckiej, Chorzelowa, Książnic
i Rydzowa.

Rozgrywki piłkarskie były prowadzone w dwóch grupach. Naszymi rywalami w grupie były szkoły z Książnic i Rydzowa. Pierwsze miejsce w grupie dało nam awans do półfinału, gdzie zmierzyliśmy się  z reprezentacją szkoły podstawowej z Rzędzianowic. Wygrana 9:0  zapewniła nam udział w meczu finałowym, który rozegraliśmy z gospodarzami turnieju. Niestety nie udało nam się pokonać drużyny z Podleszan (1:4) i tym samym zajęliśmy

II miejsce w turnieju.

Uczniowie odebrali srebrne medale i puchar z rąk Wójta Gminy Mielec Józefa Piątka. Dodatkową nagrodą były nagrody rzeczowe dla zawodników i szkoły. Oprócz klasyfikacji drużynowej zostały również przyznane nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został reprezentant naszej szkoły  – Kamil Głaz. Nagrody dla najlepszego bramkarza i króla strzelców powędrowały do reprezentantów drużyny gospodarzy.

Naszych reprezentantów do turnieju przygotowywał p. Mariusz Woźniak a opiekę nad uczniami podczas turnieju sprawowała p. Iwona Stępień.

Skład drużyny: Kamil Głaz, Kacper Kłoda, Jakub Kłoda, Bartosz Sosiński, Jakub Korczewski, Jakub Piątek, Dawid Piechota, Łukasz Mróz, Michał Dąbrowski, Karol Surowiec, Konrad Trojnacki.

I.S