„CZYTELNICZO-EKO-LOGICZNY” JEDEN Z DZIESIĘCIU PDF Drukuj Email

W dniu 01.06.2017 r. odbyła się dla uczniów gimnazjum  kolejna edycja konkursu JEDEN Z DZIESIĘCIU pod hasłem „Czytelniczo- Eko-Logiczny”.
W konkursie wzięli udział reprezentanci klasy trzeciej gimnazjum. „Konkurs – niespodzianka”  odbył się z okazji „ Dnia Dużego Dziecka”
 Uczestnicy konkursu wykazali się wysokim poziomem wiedzy z różnych dziedzin naukowych. W radosnym i pełnym humoru nastroju do finału przeszli:
Julia Wojdyła, Mateusz Piękoś i Kamil Chudzik
Po zaciekłej walce laureatem konkursu został Kamil Chudzik, II miejsce zdobył Mateusz Piękoś, III miejsce Julia Wojdyła.
Nagrodą dla uczestników były oceny celujące i bardzo dobre z przedmiotu przyrodniczego.
Konkurs zorganizowały Agata Korzeń i Elżbieta Pieróg.