Miejsce na podium dla naszych reprezentantów PDF Drukuj Email

Podczas rozgrywanego 25.04.2017 r. II memoriału Ryszarda Gąbki w Woli Mieleckiej nasza reprezentacja powtórzyła wynik z zeszłego roku i zajęła III miejsce. Nasi uczniowie startowali w kategorii Mix czy w drużynie mieszanej, gdzie na boisku musi grać  trzech chłopców i trzy dziewczęta. W skład naszej drużyny weszli: Aleksandra Ciochoń, Aleksandra Skoroś, Karolina Trela, Roksana Leśniak, Iga Leśniak, Maksymilian Dybski, Jakub Bąk, Kamil Zieliński, Bartłomiej Kozioł, Piotr Bauer, Jakub Sikora. Nad uczniami podczas zawodów czuwała p. Iwona Stępień. Serdeczne podziękowania dla naszych zawodników i zawodniczek za zaangażowanie i sportową walkę do ostatniego punktu. Jednak nie najważniejszy jest sam wynik a udział w tak ważnym sportowym wydarzeniu.

I.S