POWIATOWY KONKURS WIEDZY O IRLANDII PDF Drukuj Email
W dniu 24 marca 2017r. pięcioro uczniów naszego Gimnazjum wzięło udział w Powiatowym Konkursie wiedzy o krajach obszaru anglojęzycznego, organizowanego co roku przez I Liceum Ogólnokształcące w Mielcu. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem ‘Spotlight on Ireland’ i obejmowała wiedzę z historii, geografii i kulturoznawstwa Republiki Irlandii i Irlandii Północnej.

Gratulujemy uczennicy Agnieszce Kędzior z kl. Ia gimnazjum (op. A. Czepiżak), która uzyskała tytuł laureata zajmując II miejsce w powiecie.
Pozostali uczniowie: Roksana Leśniak kl. Ia (op. A. Czepiżak), Krzysztof Naprawa kl. IIIa, Wojciech Kiełb i Kacper Chlebowski  kl. IIIa (op. K. Machnik Skalska) również wykazali się dobrą znajomością tematu dzięki  zaangażowaniu i pracy, które włożyli  w przygotowanie do konkursu. W konkursie  uczestniczyło 45 uczniów z gimnazjów z Mielca i Radomyśla Wielkiego.
 Tym bardziej gratulujemy wyniku. Uroczyste odebranie nagród odbędzie się 27 kwietnia
w SCK w Mielcu podczas Targów Edukacyjnych.
AC