E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
„NA PLAKAT PROMUJĄCY CZYTELNICTWO” PDF Drukuj Email

MAMY LAUREATÓW POWIATOWEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO  „NA PLAKAT PROMUJĄCY CZYTELNICTWO”

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w powiatowym konkursie czytelniczym „NA PLAKAT PROMUJĄCY CZYTELNICTWO”, którego głównym celem było stworzenie plakatu, który zainspiruje do czytania książek. Do etapu powiatowego zakwalifikowano po 3 prace konkursowe z każdej kategorii wiekowej: kl. I-III szkoły podstawowej, kl. IV-VI i gimnazjum. W konkursie wzięło udział 35 szkół z powiatu mieleckiego i miasta Mielec. W I (szkolnych etapach) uczestniczyło 1150 uczniów. Do II –powiatowego etapu zakwalifikowano 128 prac uczestników wszystkich etapów kształcenia. II etap odbył się 5. kwietnia 2017r. w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie- Filia w Mielcu. Komisja konkursowa oceniając prace wzięła pod uwagę pomysłowość, oryginalny dobór techniki, staranność wykonania prac oraz ogólny wyraz artystyczny.  Spośród 128 finalistów laureatami zostali:
Kl. I-III  TYMOTEUSZ SKOLIMOWSKI (KL. III c)
Kl. IV-VI  JAKUB JASINA (Kl. VI b)
Gimnazjum JULITA MIESZKOWICZ (Kl. I A)
Uczniom gratulujemy.
Uroczystość rozdania nagród odbędzie się 10 maja w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Mielcu.
            A.K.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości