E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
„Mały Książę – planeta ludzi” PDF Drukuj Email

7 marca 2017r. uczniowie klas Ia  i I b gimnazjum pod opieką p. Lidii Kutrybały, p. Elżbiety Babuli ,p. Małgorzaty Aleksandrowicz udali się do SCK w Mielcu , aby obejrzeć spektakl  Teatru Współczesnego w Krakowie będący autorską adaptacją książki pt. „ Mały Książę”. Ta niezwykła opowieść o przygodach małego  chłopca zagubionego w dorosłym świecie, wykorzystująca multimedialną scenografię,  zmusza do refleksji i zadumy. Każdy widz śledzący podróż małego bohatera – mieszkańca planetoidy B -612,  na pewno będzie chciał zachować „ dziecko” w sobie , zastanowi się nad postępowaniem Pijaka, Próżnego, Króla, Latarnika , Geografa czy Bankiera , wyciągnie wnioski dla siebie i zapamięta na zawsze , że najważniejszymi wartościami w życiu są przyjażń   i miłość , gdyż to one nadają wszystkiemu sens. Bez tych uczuć człowiek byłby bardzo samotny. Poprzez swoją opowieść , Mały Książę pokazuje nam, jak należy słuchać serca, aby nieść innym radość i pomoc.
                                                                                                                                LK                
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości