E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
„ Lecz zaklinam , niech żywi nie tracą nadziei…” PDF Drukuj Email

Słowa z wiersza „ Testament mój „ Juliusza Słowackiego stały się symbolem walki narodowo- wyzwoleńczej polskiej młodzieży walczącej z hitlerowską okupacją. Były one życiowym przesłaniem  Alka , Rudego i Zośki – bohaterów powieści „ Kamienie na szaniec” Aleksandra Kamińskiego , którzy w tych okrutnych czasach umieli „ pięknie żyć i pięknie umierać „.27 .02.2017r.   uczniowie kl. IIA , IIIa , IIIb pod opieką p.Lidii Kutrybały, p. Elżbiety Babuli , p. E. Głodzik  udali się do SCK w Mielcu , aby  we wzruszającym spektaklu, zrealizowanym przez twórców Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia  ,  poznać dzieje tych niezwykłych bohaterów.
Spektakl , w  którym lekcja historii przeplatała się z opowieścią o miłości, patriotyzm z humorem, klęska przekuwała się w nadzieję  zwycięstwa, był niesamowitym przeżyciem dla młodzieży .Również krótkie warsztaty teatralne, które odbyły się po przedstawieniu, pozwoliły zgłębić uczniom tajniki magii teatru i poznać pracę aktorów od podszewki.                                                    
                                                                                                     LK
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 135 gości