BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?

Cudowny smak sukcesu PDF Drukuj Email

Po rozgrywkach dziewcząt przyszedł czas na chłopców, którzy 1 marca  ruszyli  do walki w półfinale powiatu w ramach gimnazjady w siatkówce, które organizowane są przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Pierwszy mecz to gładkie zwycięstwo 2: 0 z reprezentacją z Gawłuszowic, jednak najważniejszy mecz rozegraliśmy z gospodarzami czyli z siatkarzami z Tuszowa Narodowego. W pierwszym secie chwilowa dekoncentracja spowodowała, że rywale nam odskoczyli na kilka punktów i niestety nie udało się już tego nadrobić. Trzeba było się z mobilizować i podjąć walkę w drugim secie. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i w imponującym stylu doprowadzili do remisu. Podobnie jak dziewczęta nasi reprezentanci musieli rozegrać trzeciego seta, aby wyłonić zwycięzcę turnieju. Po twardej walce to właśnie nasza reprezentacja pod opieką p. Iwony Stępień mogła się cieszyć z ostatecznego zwycięstwa i z awansu do finału powiatowego. Niepodważalnie najlepszym zawodnikiem turnieju był nasz kapitan – Maksymilian Dybski, który „siał spustoszenie” na polu zagrywki.