E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Awans do konkursu wojewódzkiego PDF Drukuj Email

23 lutego dwie uczennice naszej szkoły: Julia Sosińska i Julia Bolon wzięły udział w Powiatowym Turnieju Poezji i Prozy „Zawsze Wierni”. Uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z całego powiatu recytowali wiersze, które nie tylko dowiodły pamięci i wdzięczności młodego pokolenia Żołnierzom Wyklętym za walkę o wolność, ale także świadczyły , że słowa "BÓG, HONOR, OJCZYZNA" bliskie są sercom młodych Polaków. Honorowy patronat na konkursem objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz  Podkarpacki Kurator Oświaty. Nasze uczennice jako jedyne z całego powiatu zakwalifikowały się- w swojej kategorii- do etapu wojewódzkiego turnieju, który swoim patronatem objął Prezydent RP Andrzej Duda. Turniej recytatorski miał na celu kształtowanie świadomości i postaw patriotycznych młodego pokolenia, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa. Jury wysoko oceniło poziom artystyczny i interpretację połączoną ze znakomitym zrozumieniem recytowanych tekstów. W ten sposób młodzież oddała hołd Żołnierzom Wyklętym za ich poświęcenie i heroiczną postawę. Uczennice do konkursu przygotowały nauczycielki języka polskiego- pani Lidia Kutrybała i Elżbieta Babula.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 141 gości