Walentynki 2017 PDF Drukuj Email

Święto zakochanych utrwaliło się w naszej obyczajowości. I dobrze, bo to piękne święto i potencjalnie dla wszystkich, niezależnie od wieku. Dlatego w naszym gimnazjum obchodziliśmy go na kilka sposobów. W szkolnym sklepiku była ustawiona skrzynka walentynkowa do której wrzucaliśmy kartki z życzeniami dla osób nam szczególnie bliskich.
Dopełnieniem obchodów Dnia Świętego Walentego była dyskoteka szkolna, która odbyła się 16 lutego. Tym razem opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy i rodzice klas trzecich, jak również tradycyjnie opiekun Samorządu Uczniowskiego.

I.S