E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Walentynki 2017 PDF Drukuj Email

Święto zakochanych utrwaliło się w naszej obyczajowości. I dobrze, bo to piękne święto i potencjalnie dla wszystkich, niezależnie od wieku. Dlatego w naszym gimnazjum obchodziliśmy go na kilka sposobów. W szkolnym sklepiku była ustawiona skrzynka walentynkowa do której wrzucaliśmy kartki z życzeniami dla osób nam szczególnie bliskich.
13 lutego na sali gimnastycznej Samorząd Uczniowski pod okiem opiekuna p. Iwony Stępień zorganizował gry i zabawy walentynkowe dla wszystkich uczniów gimnazjum. Tradycyjnie dla zwycięskiej klasy nagrodą był dzień bez pytania. Podczas wspólnej zabawy uczestnicy musieli wykazać się sprytem, zwinnością, jak również znajomością muzyki filmowej z najpopularniejszych, romantycznych filmów. Niepokonani okazali się uczniowie klas trzecich ( kl. IIIa i kl. III b), którzy w najbliższym czasie odbiorą swoją nagrodę. Uczniowie mieli możliwość zakupić ciasteczka walentynkowe, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na działalność szkolnego koła wolontariatu.
Dopełnieniem obchodów Dnia Świętego Walentego była dyskoteka szkolna, która odbyła się 16 lutego. Tym razem opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy i rodzice klas trzecich, jak również tradycyjnie opiekun Samorządu Uczniowskiego.

    I.S
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości