E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Narciarze ponownie na stoku PDF Drukuj Email

Po pierwszym wyjeździe do Krynicy zaostrzyły się nasze apetyty na jazdę na nartach. Duża liczba chętnych uczniów pragnących nauczyć się  jeździć lub doskonalić  umiejętności narciarskie zmobilizowała nas do organizacji kolejnego wyjazdu. Tym razem do szusowania na nartach wybraliśmy pobliski stok w Strzyżowie. Organizacji wyjazdu podjęła się p. Iwona Stępień – nauczycielka wychowania fizycznego i w ciągu trzech przerw międzylekcyjnych lista chętnych na wyjazd była zamknięta. Świadczy to o atrakcyjności tego typu wyjazdów
 i coraz większej popularności sportów zimowych w naszej szkole. Pragnę podkreślić, że wyjazdy na narty i łyżwy w Zespole Szkół w Chorzelowie to już od kilku lat coroczna tradycja.
W walentynkowy, słoneczny dzień pod okiem profesjonalnych instruktorów narciarstwa, jak również nauczycieli z naszej szkoły p. Magdaleny Pietrzak, p. Małgorzaty Aleksandrowicz i p. Iwony Stępień oddaliśmy się z zapałem „białemu szaleństwu”. Po przewidzianym czasie na stoku udaliśmy się na wspólny, smaczny obiad. Zmęczeni ale szczęśliwi udaliśmy się w drogę powrotną do domu.
Z utęsknieniem będziemy oczekiwać na kolejny narciarski wyjazd.

 
    I.S
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 142 gości