MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ PDF Drukuj Email

6 grudnia nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Mikołajkowy turniej w halową piłkę nożną. Na początek swoje mecze rozegrały drużyny  szkoły podstawowej. Uczniowie rywalizowali systemem „każdy z każdym” a najlepsza drużyną okazała się klasa V. Następnie przyszedł czas na uczniów gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie klasy a najlepszą okazała się drużyna złożona z uczniów II A . W przerwach między meczami czas oczekiwania na kolejne spotkania umilały swoim tańcem dziewczyny z koła tanecznego, którym bardzo dziękujemy za występy. Sędzią obu turniejów był Mariusz Woźniak. Dziękujemy za wspaniały turniej pełny pozytywnych emocji i zapraszamy wszystkich uczniów za rok!!