BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?

NIEPOKONANI MISTRZOWIE POWIATU W TENISIE STOŁOWYM PDF Drukuj Email

W piątek tj. 2 grudnia 2016 roku w Gimnazjum nr.1 w Mielcu został rozegrany finał powiatu gimnazjady w tenisie stołowym. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba drużyn zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
          Nasza żeńska drużyna broniła mistrzowskiego tytułu sprzed roku. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania i wygrywając wszystkie mecze w pięknym stylu zajęły pierwsze miejsce drugi rok z rzędu. Tym większe jest to osiągnięcie, gdyż do rywalizacji stanęło aż 9 reprezentacji szkół.
           Męska reprezentacja szybko odpowiedziała na pytanie: Kto jest najlepszy w powiecie w tenisie stołowym? Odpowiedź była tylko jedna: reprezentacja z Gimnazjum
w Chorzelowie. Chłopcy nie pozostawili złudzeń rywalom i podobnie jak dziewczyny sięgnęli po mistrzowski tytuł. Tym samym zarówno dziewczęta jak i chłopcy będą reprezentować powiat mielecki na zawodach rejonowych, które odbędą się już 13 grudnia
w Iwierzycach. Opiekunem naszej reprezentacji jest p. Iwona Stępień.
          Ogromne podziękowania kierujemy do naszych reprezentantów, którzy tak wspaniale reprezentowali szkołę w zawodach na szczeblu powiatowym. Gratulujemy i dziękujemy.