Ognisko na Ranczo PDF Drukuj Email

Tradycją już stały się jesienne popołudnia spędzane przez uczniów naszej szkoły i ich wychowawców przy ognisku. Jest to doskonała forma integracji młodzieży i nauczycieli.
29 września 2016 r. skorzystali z niej uczniowie klas drugich gimnazjum, wyjeżdżając na Ranczo „Fit time” w Mielcu. Uczestnicy imprezy mogli przebywać ze sobą w innej sytuacji, niż codzienność szkolna – zjeść kiełbaskę z ogniska, pieczone ziemniaki, troszkę porozmawiać, poruszać się, a przede wszystkim lepiej się poznać. Zabawom, np. w berka czy w chowanego, sprzyjała piękna, jeszcze wakacyjna pogoda, a wszystkim dopisywał humor. Opiekunkami gimnazjalistów były panie: Agnieszka Czepiżak, Iwona Stępień i Elżbieta Głodzik.