W nagrodę na wycieczkę do Warszawy PDF Drukuj Email

Dnia 3 czerwca 2016 roku odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Literackiego „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” pod głównym patronatem pani poseł Krystyny Skowrońskiej. W Sali Królewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej w Mielcu utalentowana młodzież zaprezentowała swoje umiejętności.

Następnie pani poseł wręczyła dyplomy wszystkim uczestnikom, a wyróżnionym i laureatom konkursu nagrody. Uczennice naszej szkoły znalazły się w ścisłej grupie osób, których twórczość zdobyła uznanie jury. Justyna Szymańska (kl. III c) otrzymała wyróżnienie. Agnieszka Trela (kl. III c) i Agata Sypek (kl. III b) zostały laureatkami, a w nagrodę tydzień później, bo już 10 czerwca udały się na wycieczkę do Warszawy, gdzie główną atrakcją było zwiedzanie Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej i przyglądanie się obradom. Spacer po Starówce był dopełnieniem pełnego niezapomnianych wrażeń dnia. Opiekunką uczennic była pani Lidia Kutrybała.

Ogromne gratulacje dla naszych koleżanek!