Powitanie Wiosny PDF Drukuj Email

W dniu 23 marca 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny i z tej racji odbył się mecz koszykówki pomiędzy uczniami, których reprezentowali chłopcy z gimnazjum a nauczycielami.

Reprezentantami drużyny nauczycieli byli: ks. Mariusz Mucha, ks. Józef Durlak, p. Mariusz Woźniak, p. Grzegorz Rokosz i p. Iwona Stępień. Gimnazjaliści dzielnie walczyli z trudnym przeciwnikiem, ale jednak zwycięstwo było po stronie nauczycieli, którzy wygrali 43:23. To nie wynik jednak był najważniejszy a przede wszystkim dobra zabawa.

Oznaki wiosny pojawiły się nie tylko za oknem, lecz i na naszych szkolnych trybunach. Wszystko to za sprawą wspaniałych gimnazjalistów, którzy nie próżnowali i postanowili bardzo wesoło powitać „Wiosnę 2016” przebierając się za biedronki, kwiatki i pluszowe zwierzaki. Całe wydarzenie urozmaiciły nasze szkolne cheelliderki i ich układy taneczne, które zostały przygotowane pod kierunkiem p. Iwony Stępień. W klimacie radości i świetnej zabawy powitaliśmy „Panią Wiosnę.”