Wspólny wyjazd uczniów na mecz do Kielc PDF Drukuj Email
14 lutego w niedzielne popołudnie grupa 50 uczniów z Zespołu Szkół w Chorzelowie oraz Szkoły Podstawowej w Trześni udała się na mecz ekstraklasy w piłce ręcznej Stal Mielec – Wisła Płock.
Mecz rozegrany został w Kielcach ponieważ hala sportowa w Mielca została zamknięta z powodu remontu. Po dotarciu do pięknej hali w Kielcach mogliśmy podziwiać wspaniały mecz w którym występowali między innymi reprezentanci Polski w piłce ręcznej Adam Wiśniewski oraz Michał Daszek. Niestety mecz zakończył się porażką naszej drużyny 36-23. Po niesamowitym widowisku przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy z piłkarzami. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na mały poczęstunek po czym udaliśmy się szczęśliwi do naszych domów. Dla wszystkich uczniów wyjazd na mecz i posiłek był bezpłatny. Dziękujemy wszystkim, którzy się przyczynili do tego niesamowitego wydarzenia z udziałem naszych uczniów a w szczególności organizatorom i opiekunom pani Iwonie Stępień, pani Magdalenie Pietrzak oraz panu Mariuszowi Woźniakowi.