Bal karnawałowy 2016 PDF Drukuj Email

27 stycznia Samorząd Szkolny zorganizował bal karnawałowy dla klas IV-VI szkoły podstawowej. Zabawa trwała od 17.00 d0 19.30 na sali gimnastycznej pod czujnym okiem wychowawców i rodziców uczniów z klasy VI. Dziękujemy bardzo serdecznie rodzicom za pomoc.
Przed balem karnawałowym przedstawiciele Samorządu Szkolnego zorganizowali akcję pod tajemniczo brzmiącym tytułem „Dyskoteka taka, jak przybijesz ziemniaka”. Tym razem chcieliśmy, aby każdy z uczniów mógł wyrazić swoją opinię na temat organizacji balu karnawałowego. Na głównym holu wywieszone zostały plakaty z pytaniami o atrakcje, które można zorganizować w czasie dyskoteki szkolnej a tym samym umilić zabawę i zachęcić wszystkich do wzięcia w niej udziału. Pytania dotyczyły kwestii przebierania się, konkursów, poczęstunku, samego miejsca, w którym dyskoteka miałaby się odbywać, dedykacji i oczywiście listy przebojów. Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w akcji i za pomocą wcześniej przygotowanych pieczątek z ziemniaka wyrażali swoją opinię przybijając odpowiednie znaczki na plakatach.
W końcu nadszedł czas balu. Świetną zabawę zapewnił nam pan Tomasz Kłoda, któremu bardzo serdecznie dziękujemy.   Uczniowie wykazywali się ogromnym poczuciem rytmu i talentem tanecznym. Wszyscy bawiliśmy się świetnie, a świadczył o tym fakt że prawie wszyscy byli na parkiecie. Wspólna zabawa pozwala nam na lepsze poznanie się i odreagowanie stresów szkolnych.
Jak na prawdziwy bal przystało, w połowie zabawy udaliśmy się na poczęstunek zorganizowany w świetlicy szkolnej. Dziękujemy wszystkim mamom za przygotowanie przepysznych ciast i smakołyków, które osłodziły nasza zabawę.
Dodatkową atrakcją były tańce animacyjne, prowadzone przez pana Mariusza i pana Tomka i konkurs na najfajniejsze przebranie. Zabawa była niezapomniana i już czekamy na następną imprezę.
 galeria zdjęć