„KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ” PDF Drukuj Email

DZIĘKUJEMY ZA USTAWICZNĄ PROMOCJĘ CZYTELNICTWA

P. Elżbieta i Andrzej Fudali zaopatrują szkolną bibliotekę w folię i  okładki samoprzylepne systematycznie  i nieprzerwanie już od 30. lat.
2015 rok był „ROKIEM CZYTANIA”. Szkoła podstawowa wzięła udział w rządowym programie „KSIĄŻKI NASZYCH MARZŃ”. W ramach projektu biblioteka szkolna wzbogaciła się o 220 nowych książek. Książki zostały wpisane, opieczętowane …. oraz oprawione w  firmowe okładki  „Zrób to sam”- FUDKOP.  Okładki podarowane przez P. Elżbietę i Andrzeja Fudali są samoprzylepne, funkcjonalne, estetyczne i przeźroczyste. Okładki mają różne rozmiary, dzięki czemu można je łatwo dostosowywać do różnych formatów  książek. Oprawiona książka nie ulega szybkiemu zniszczeniu i może dłużej służyć czytelnikom.
Serdecznie dziękujemy P. Elżbiecie i Andrzejowi Fudali.
galeria zdjęć