Zawodnicy Stali Mielec z wizytą w Zespole Szkół w Chorzelowie PDF Drukuj Email

Dnia  6. 11. 2015 gościli w Zespole Szkół w Chorzelowie piłkarze ręczni z klubu PGE Stal Mielec: Krzysztof Lipka, Łukasz Janyst, Wiktor Kawka i Michał Wypych, którzy poprowadzili  dwie pokazowe lekcje dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjalistów. Uczniowie doskonalili elementy techniczne z piłki ręcznej, mieli możliwość oddania rzutów na bramkę, której bronił sam Krzysztof Lipka. Lekcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ćwiczących jak i uczniów obserwujących profesjonalnych szczypiornistów. Wspaniałe chwile z zawodnikami uwieczniono na zdjęciach pamiątkowych. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z naszą ulubioną drużyną.

W imieniu nauczycieli wychowania fizycznego dziękujemy kierownikowi drużyny panu Jakubowi Tokarzowi za zorganizowanie spotkania w naszej szkole oraz zawodnikom za przeprowadzenie zajęć dla naszych uczniów.
    I.S