Sukcesy uczniów Gimnazjum w Chorzelowie w II półroczu PDF Drukuj Email

W ostatnią środę roku szkolnego 2014/ 2015 odbył się apel podsumowujący sukcesy naszych uczniów.
Najwyższe średnie ocen i tytuł ucznia roku uzyskali:
w klasach I– Patrycja Kowalska ( średnia: 5,19)
w klasach II – Justyna Szymańska ( średnia: 5,53)
w klasach III - Aleksandra Maziarz (średnia: 5,36)
100% frekwencją mogą poszczycić się:
•    Justyna Krupa z klasy I A
•    Krystian Głodzik z  klasy I B
•    Justyna Szymańska z  klasy II C
•    Ignacy Skiba z klasy II C

SUKCESY OGÓLNOPOLSKIE TO:

II miejsce w XXVI edycji Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej ,, Florek”- zajął zespół w składzie:
Natalia Kłoda ( IIC), Sylwia Czekaj (III B), Kacper Trela (II D), Maciej Kłoda ( I A),
Wiktoria Tuz (II D), Bartłomiej Kozioł ( I A), Anna Szumacher ( IA), Aleksandra Maziarz (III B), Kamil Zieliński (I B), Marta Kasprzak (II C), Jarosław Jaworek (II C), Justyna Szymańska (II C) .

Laureatkami  VI edycji Ogólnopolskiego Programu Centrum Edukacji Obywatelskiej ,,Młodzi Przedsiębiorczy”- ,,Zakładamy własną firmę” zostały:
 Klaudia Piękoś, Monika Dąbrowska, Patrycja Guźla, Aleksandra Nowak, Kamila Żarów, Patrycja Zięba – wszystkie z  klasy III C

SUKCESY W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH :

Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego- finalistka: Gabriela Naprawa (III B)
    II miejsce w województwie podkarpackim w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Łowcy Talentów z języka niemieckiego- Krzysztof Naprawa (I A).
    Wyróżnienie w powiatowym konkursie języka angielskiego organizowanym przez Szkołę Języków Obcych EUREKA pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca- Gabriela Naprawa (III B).
    Powiatowy konkurs matematyczny dla uczniów klas II gimnazjum- laureatka: Laura Surowiec ( II D).
    Powiatowy konkurs matematyczny ,, Mathematicus” finaliści: Diana Fudali ( III B),  Aleksandra Nowak, Kamila Żarów, Alicja Piekarska, Oliwia Rajca (III C)
    Powiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej „GIMTECH”- finalistka: Anna Szumacher ( I A).

W Powiatowym  Konkursie Czytelniczymlaureatkami zostały: Weronika Głaz (II B) i Justyna Szymańska ( IIC).
    W XV  edycji Powiatowego Konkursu Literackiego ,,Wydajemy własną książkę”- laureatką została Justyna Szymańska (II C), zaś wyróżnienie otrzymał  Krzysztof Naprawa (I A)
    W III edycji powiatowego Konkursu Historycznego ,,Wilki- Żołnierze Wyklęci”-
 II miejsce zajęła  Martyna Sęk ( II D)
    W X edycji powiatowego konkursu „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” laureatkami zostały: Agata Sypek (II B) i  Natalia Kłoda (II C)

Uczniowie naszej szkoły odnieśli także sukcesy sportowe:

I Miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady Piłki Siatkowej Chłopców- Graniczka Wojciech, Marek Seweryn, Trela Kacper, Krakowski Bartosz, Pietras Paweł, Piękoś Kacper, Krysa Damian, Ochalik Piotr, Dybski Maksymilian
    III Miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Piłki Siatkowej Chłopców- Graniczka Wojciech, Marek Seweryn, Trela Kacper, Krakowski Bartosz, Pietras Paweł, Piękoś Kacper, Krysa Damian, Ochalik Piotr, Dybski Maksymilian.

II Miejsce w Półfinale Powiatowym Gimnazjady w Piłce Siatkowej DziewczątAleksandra Maziarz, Czekaj Sylwia, Fudali Diana, Krakowska Luiza, Trela Beata, Babula Magdalena,  Żelasko Anna, Szewc Zuzanna, Skóra Aleksandra, Ciochoń Aleksandra, Ortyl Renata, Kamuda Klaudia, Szymańska Justyna

Swoimi występami apel uświetniły Wiktoria Tuz( II D) i Martyna Sęk (II D)- laureatki gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej, Patrycja Ciemięga (IIC)- laureatka gminnego konkursu Poezji i Pieśni Religijnej oraz Konrad Leśniak (II D), którego pasją jest układanie kostki Rubika na czas.

Gratulujemy osiągnięć, życzymy dalszych sukcesów, a pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w konkursach i zawodach w przyszłym roku szkolnym.