ENGLISH? YES, WE CAN! PDF Drukuj Email

W dniu 29 maja odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla szkoły podstawowej, w którym udział wzięło 16 uczniów z klas 4-6. Najlepsze wyniki  na maksymalnie 60 punktów uzyskali: Regina Bańka kl.5 -57 pkt, Klaudia Dzióbek kl. 6 – 54 pkt, Kornelia Korb kl.6 – 49 pkt.   Wysokim poziomem wiedzy wykazali się również: Jakub Surowiec kl.6, Kamila Pawłowska kl.6 i Katarzyna Stępień kl.5.
Udział w konkursie pozwolił sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, po całorocznej pracy
w konfrontacji z najlepszymi uczniami w tej dziedzinie w szkole. Najlepsi zostaną nagrodzeni  w czasie apelu podsumowującego osiągnięcia w bieżącym roku szkolnym.

AC