Powiatowy Konkurs Matematyczny 2015 PDF Drukuj Email

W dniu 28.05.2015r w Gimnazjum nr 4 w Mielcu odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Matematycznego Klas Drugich Gimnazjum pod Patronatem Prezydenta Miasta Mielca. W uroczystości wzięli udział: Dyrektor Wydziału Edukacji UM Mielca pan Arkadiusz Gałkowski, mgr Stanisław Rajda –doradca metodyczny z matematyki, Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu pani Teresa Lechocińska-Ciupa, nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu oraz laureaci konkursu.
Pan Dyrektor Gałkowski wraz z panią Dyrektor Lechocińską wręczyli laureatom dyplomy i upominki ufundowane przez Prezydenta Miasta Mielca. Cieszymy się, że wśród 16 zwycięzców  znalazła się uczennica naszego gimnazjum LAURA SUROWIEC z kl. II d. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
B.D.