Zabawa karnawałowo- walentynkowa PDF Drukuj Email

Nadszedł czas zakończenia karnawału. Uczniowie chorzelowskiego gimnazjum, wykorzystali ostatni dzień karnawału, biorąc udział w dyskotece szkolnej , zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski na czele z przewodniczącą Wiktorią Tuz z klasy II d.

17 lutego , po powrocie z feryjnego wypoczynku, odbyła się dyskoteka karnawałowo –walentynkowa, na której uczniowie mieli okazję nie tylko potańczyć, ale również wziąć udział w różnorodnych zabawach integracyjnych, do których ochoczo się zgłaszali. W zabawach trzeba było wykazać się zwinnością i sprytem, a także mieć trochę szczęścia… Każdy uczestnik zabaw otrzymał słodki upominek w postaci czerwonego serduszka.

Szczególne podziękowania należą się naszym szkolnym DJom –Łukaszowi Ryniewiczowi i Krzysztofowi Kozubowi, za super muzę… oraz opiekunom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczniów.
galeria zdjęć